...a když v rozkrojeném jablíčku najdete kosočtvereček, je vaše třísestrovské štěstí dokonalé <!!!>


VZDEJME HOLD TŘEM SESTRÁM V PRAVÉ KOVÁRENSKÉ SHOW S KAPELOU TŘI SÉGRY BANDITOS!

Tři ségry Banditos <!!!> rockový orchestr

Koncerty 2018: Velkolepá show plná největších hitů kapely Tři sestry

Kapela Tři ségry Banditos - koncerty devítičlenného bandu nejsou jen oslavným polaskáním uší zlidovělými třísestrovskými šlágry, ale především energickým cirkusem s plejádou vtipných skečů, pohybových kreací mexických tanečnic a divácky vděčných soutěží o trička a sombrera s kosodélníkovým logem. Nejviditelnější součástí koncertů je pyrotechnická show, která využívá plynových a studených ohňů, konfet, výmetů jisker a světelných efektů. Naprostou novinkou fireshow je mexická tanečnice s ohnivou obručí.

Díky rozsahu celé show jsou koncerty vhodné zejména pro letní slavnosti a festivaly, ale podle požadavků je lze realizovat i v sálech. Odpolední koncerty a soutěže lze uzpůsobit věku návštěvníků.

Kapelník Ing. Macek - výběr skladeb koncertního turné vznikl na základě hlasování fanoušků - Kovárna, Láďa jede autobusem, Mexiko, Venda motorkář, Sovy, Zelená, Průša a dalších více jak 20 slavných hitů zazní v průběhu produkce. Podívejte se na návrh pódia pro léto 2018. Namísto obvyklých plachet přidáme svítící prvky a nové kulisy výčepu legendární restaurace Na Kovárně. Na přípravě se usilovně pracuje. Finální podoba bude schválena v průběhu prosince a postupně představena na koncertech od počátku roku 2018. Už teď se nemůžeme dočkat <!!!> Hurááá!

Česká hudba + dobrá nálada - ať uvažujete o uspořádání letního festivalu, městských, sportovních, motoristických nebo společenských slavností, neměl by vám chybět rockový cirkus s nezkrotnou energií, který s prvními takty dostane diváky do varu a udrží je ve skvělé náladě za zpěvu oblíbené české hudby ještě dlouho po skončení koncertu.

Podívejte se na připravené kalkulace a další podmínky realizace koncertů. Objednávky do konce prosince 2017 => sleva 3 000 Kč.

Tři ségry Banditos <!!!> Nejlepší punk-rockový cirkus <!!!> Rozjařená mexická banda z Kovárny
s grandiózními třísestrovskými hity, skvělou zábavou a pyrotechnickou show. Hurááá
<!!!>

Tři ségry Banditos jsou ideální kapelou pro různé letní festivaly, motoakce, sportovní, studentské, městské nebo pivní slavnosti. Tedy všude tam, kde návštěvníci očekávají skvělou zábavu s českou hudbou a pozitivní energií. Pro sledování novinek doporučujeme naši FACEBOOKOVOU STRÁNKU.

 

Loni v listopadu jsme v naší oblíbené restauraci Na Radosti v Brandejse hořce konstatovali, že nakoupené sudy došly už uprostřed sezóny a kapelník Ing. Macek absolutně nezvládá organizovat pitný režim BANDITOS. Proto jsme v období sucha natočili dva videoklipy: "DáDáDá, Růža ti dá!!!" a zejména vysoce odborný "Krotitelé chlastu", abychom inspirovali pořadatele koncertů k promazání píp!
Nechť po vzoru artézkých studní prýští z hlubin sudů jen to nejlepší z darů země české a Tři ségry BANDITOS k tomu přidají nezapomenutelný hudební zážitek.
Hurááá!!!

Hokejový videoklip - Kdo neskáče, není Čech!!!

Ať se jdou klouzat ti nafoukaní Kanaďani, Rusáci, Amíci a Švédové… Sedmým hráčem na ledě jsou fandové a kapela Tři ségry Banditos to moc dobře ví! Společně s Rudou z Ostravy, legendárním Fantomasem, Martinem Dejdarem a českými fanoušky natočila speciální videoklip na podporu českého nároďáku na Mistrovství světa v hokeji v Praze a Ostravě.

LOŇSKÉ SOMBRERO GRANDE TOUR v číslech: V průběhu letní sezony odehráli Tři sestry Banditos 46 koncertů, najezdili 14 223 km a vypili 828 alkoholických piv, 309 panáků kořalky a prokazatelně i 31 limonád nevalné chuti. Během koncertů bylo na pyrotechnické efekty propáleno 44 lahví propan-butanu, na podiu se objevilo 192 tanečníků a tanečnic, depilačními samolepkami bylo označkováno 113 asistentek, v soutěžích bylo rozdáno 114 trikotů s kosodélníkovým logem a 121 mexických sombrér čínské výroby.
1170 třísestrovských šlágrů zaznělo na 19 městských a pivních slavnostech, 10 motosrazech a 17 hudebních festivalech či sportovních a hasičských akcích. Nejvyšší teplota na podiu (36°) byla zaznamenána na Srazu Lhot, naopak -3° Celsia byly naměřeny na Majálesu v Humpolci. Hrdý soubor kreténů se nezalekl ani Krakonoše, teplého piva nebo přetržených strun a navzdory mnohému běsnění pohlavních živlů odehrál koncerty v plném nasazení. Hurááá <!!!>

Tři sestry Banditos děkují za přízeň všem fanouškům a za spolupráci všem pořadatelům!

OBJEDNÁVKY A PRODEJ TERMÍNŮ   Neváhejte se informovat na podmínky
 

Sledujte novinky, zpravodajství z koncertů, fotografie a videa na naší FACEBOOKOVOVÉ STRÁNCE

Není to jen precizní napodobení svého velkého hudebního vzoru, co Tři sestry BANDITOS drží v oblibě publika. Tahle kapela totiž k třísestrovské hudbě přidává velkolepou dynamickou pódiovou show s nápaditými kostýmy, ohňovými efekty, samovýčepem třísestrovského piva, svůdnými mexickými tanečnicemi a dvojspřežím divokých harmonik.
OBJEDNÁVKY A PRODEJ TERMÍNŮ PRO SPUŠTĚN!!!     Neváhejte se informovat na podmínky
Kapelník Ing. Macek: Když se řekne Sombrero Grande Tour, tak už každý správný pistolník tuší, že se nový koncertní program ponese v duchu slavné skladby Mexiko. Servírovat se budou i další osvědčené hity, jako je Průša, Nechci do ústavu, Kovárna, Život je takovej, Ztráta imunity nebo Zelená. Už během úvodních taktů budou návštěvníci vtaženi do programu a soutěží o sombrera, trička a další výhry s kosodélníkovým logem se zkříženými hnáty. Hurááá <!!!>