Není to jen precizní napodobení svého velkého hudebního vzoru, co Tři ségry Banditos drží v oblibě publika. Tahle kapela totiž k populární třísestrovské hudbě přidává velkolepou dynamickou podiovou show s nápaditými kostýmy, ohňovými efekty, svůdnými mexickými tanečnicemi a dvojspřežím skvělých harmonik <!!!>


Leták ve vyšší kvalitě | Leták bez vyplněného kontaktu

Koncerty nového Na Kovárně Tour 2018 budou opět vystavěny na slavných zlidovělých hitech kapely Tři sestry. Pódiovou show posílí pyrotechnické a světelné efekty, což bude parádní podívaná, která ozdobí jakoukoliv slavnost či festival. Samozřejmě se opět objeví oblíbené divácké soutěže o kovárenská sombrera a trička s kosodélníkovým logem se zkříženými hnáty <!!!> Hurááá

    Tři ségry Banditos:
Ing. Martin Macek Kučera
- kapelník a manažer
Telefon: +420 724 284 898

E-mail:
trisestrybanditos@gmail.com
Facebook:
www.facebook.com/trisegry
Videoklipy: www.youtube.com/trisestrybanditos
Bandzone:
bandzone.cz/trisestrybanditos
Internet:
www.trisegry.cz
 

Česká hudba + dobrá nálada - ať uvažujete o uspořádání letního festivalu, městských, sportovních, motoristických nebo společenských slavností, neměl by vám chybět rockový cirkus s nezkrotnou energií, který s prvními takty dostane diváky do varu a udrží je ve skvělé náladě za zpěvu oblíbené české hudby ještě dlouho po skončení koncertu.

Podívejte se na připravené kalkulace a další podmínky realizace koncertů. Objednávky do konce prosince 2017 => sleva 3 000 Kč.

TECHNICKÉ ZAJIŠTĚNÍ KONCERTU

PÓDIUM, ZVUK, SVĚTLA: Kapela Tři ségry Banditos má 8-9 členů + tanečníky a soutěžící z publika, takže pódium musí být dostatečně velké - ideálně cca 8x6 m + podstavec pod bicí cca 2x2 m asi 50 cm vysoký. Co se týká technického vybavení, které zajišťuje pořadatel - předpokládá se kvalitní zvuková aparatura alespoň 2x 8 kW a odpovídající světelná aparatura. Koncerty je možné realizovat i v redukovaných podmínkách, upravit pódiovou show a rozsah pyrotechniky. Podívejte se na návrh podia pro léto 2018.

PYROTECHNICKÁ SHOW je efektní světelný doplněk, který z koncertu vytvoří divácky nezapomenutelný zážitek. Používají se čtyři plynové hořáky (horké ohně), jiskrové výmety a fontány, dva plynové studené CO2 ohně, konfety a světelné efekty. Koncerty s pyrotechnikou doporučujeme realizovat zejména po setmění v čase 21-24.00 hod. Pyrotechniku lze v redukované podobě provozovat i odpoledne a v uzavřených prostorách - sálech a klubech.
BEZPEČNOST PYROTECHNIKY Pyrotechnická show je prováděna technikem s patřičnými zkouškami na certifikovaných zařízeních schválených pro použití v ČR. Tato produkce je naprosto bezpečná, avšak s pořadatelem je nutno upřesnit formu zabezpečení prostoru před pódiem (zábrany nebo zvýšené pódium) a dohled dvou členů ochranky pořadatele.

ZIMA 2018  Koncert kapely je možné realizovat i v zimních měsících březen-duben s úpravami podle zadání pořadatele.

Pro každý koncert je podepisována "Dohoda o vystoupení", kde je upřesněn termín, cena za koncert a dopravu, práva a povinnosti kapely a pořadatele, technické a další podmínky. Součástí Dohody je i stageplan a seznam skladeb pro OSA.  

 V rámci dohody s originální kapelou Tři sestry je vyžadováno:

1. Pořadatel akce nesmí žádným způsobem uvést návštěvníky v omyl, že se jedná o koncert originální kapely Tři sestry.
2. Pokud pořadatel použije své plakáty/bannery/nápisy/poutače/apod. nebo o koncertě informuje na internetu nebo v dalších médiích, je povinen uvádět celý název kapely »Tři ségry Banditos«, »Tři ségry«, »Tři ségry revival«, nebo »Tři ségry orchestra«. Dovětek názvu nebo charakteristika kapely samozřejmě už může být libovolný, např. Nejlepší revival Tří sester, Tři sestry revival apod.
3. Pořadatel je povinen zajistit nahlášení produkce na Ochranném autorském svazu (OSA) a uhradit poplatek - seznam skladeb koncertu pro výkaz OSA je ke stažení zde: PDF případně
DOC.


FOTO, GRAFIKA, PLAKÁTY:

Stahujte sadu !PROMO FOTOGRAFIÍ KAPELY! pro potřeby pořadatelů. Všechny zde uvedené materiály jsou k volnému použití.

Plakát v JPG, plakát v PDF.

Plakát v JPG, plakát v PDF.

BANNERY 2017:

Banner v JPG, banner v PDF.

Banner v JPG, banner v PDF.

 

Banner v JPG, banner v PDF.

Banner v JPG, banner v PDF.

GRAFIKA, PLAKÁTY 2016:

Plakát v JPG, plakát v PDF.

Plakát v JPG, plakát v PDF.

Plakát v JPG, plakát v PDF.

Plakát v JPG, plakát v PDF.

BANNERY 2016:

Banner v JPG, banner v PDF.

Banner v JPG, banner v PDF.

STARŠÍ JIŽ NEPOUŽÍVANÉ PLAKÁTY