DáDáDá, Růža ti dá: Průšův tragický mýtus vedl kapelu Tři sestry BANDITOS k rekonstrukci celého příběhu za významného přispění nově objevených historických faktů. Výsledkem bylo natočení videoklipu skladby „DáDáDá, Růža ti dá". Postavy úchyla Průši se odpovědně ujal Jan Antonín Duchoslav, známý jako Viky Cabadaj z kultovního filmu Sněženky a machři. Vilnou Růžu ztvárnila zpěvačka Lucie Čučelína a kamaráda na život a na smrt zpěvák Vlasta Sombero Roflík. Originální role připadla Rudovi z Ostravy, který hrál sám sebe. Videoklip kompletně produkovalo studio Alfedus, pod vedením Marka Dobeše, které stojí například za filmy Kajínek nebo Choking Hazard.

Krotitelé chlastu: Můžete být seberychlejší, ale chlast vás stejně dožene. Proto je nutné pozorně zhlédnout videoklip kapely Tři sestry BANDITOS a poučit se jak se stát "Krotitelem chlastu". Klip je sestříhaný ze záznam živého koncetu FOE v Lužanech. 

Koleda: Námětem vánočního videoklipu se staly nedávno na veřejnost uniklé autentické záběry setkání českého Ježíška s americkým Santou v restaurantu Na Kovárně a překvapivé odhalení, že českým Ježíškem je žena... Předem prosíme Tři krále, aby si odpustili svoje nemístné poznámky o slavnější české koledě, pokud z reproduktorů zazní „Koleda" od Tří sester BANDITOS. I neotesaná srdce českých rockerů a punkerů je potřeba ve vánočním čase otesávat a připomínat jim návraty k rodinám a hudební produkce bez volume na max. Nelehkého úkolu se ctí zhostila kapela Tři sestry BANDITOS, která na adventní neděli natočila vlastní verzi vánoční koledy a po bleskové realizaci videoklipu ji posílá do éteru a obrazovky všem potřebným. Vy, jež Koledu uvidíte a uslyšíte, šiřte vánoční poselství dále. Nepřerušte magický vánoční řetěz!!! Moderátor Juan Cortes z mexického státního rozhlasu nechtěl tuto koledu nikdy pustit. Avšak poté, co ji zdecimován hrozivou životní situací v zoufalství pustil, ihned jej opustila tchýně, která přijela na rodinnou návštěvu na celé vánoční svátky.